BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME DHE ADMINISTRATËS PUBLIKE
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
VENDIMET E GRUPIT NDËR-INSTITUCIONAL PËR MENAXHIMIN E INCIDENTËVE
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
LAJME & NGJARJE
06.04.2020
U.d ministri Sveçla vizitoi katër komuna të Republikës së Kosovës

U.d ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, njëherësh Koordinator i Grupit Ndër-institucional për Menaxhimin e Incidenteve, z. Xhelal Sveçla, i shoqëruar nga ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, znj. Emilija Rexhepi, kanë vizituar katër komuna të Republikës së Kosovës, Prizrenin, Rahovecin, Malishevën dhe Fushë-Kosovën.

më shumë ...
06.04.2020
U.d ministri i MPBAP-së Xhelal Sveçla priti në takim përfaqësuesit e Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes

U.d i ministrit të Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, njëherësh Koordinator i Grupit Ndër-institucional për Menaxhimin e Incidenteve, z. Xhelal Sveçla, ka pritur në takim kryetaren e Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes të Kuvendit të Republikës së Kosovës, znj. Fatmire Mulhaxha Kollçaku dhe koordinatorin e Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes z. Nur Çeku.

më shumë ...
05.04.2020
U.d ministri i MPBAP-së Xhelal Sveçla vizitoi fshatrat e veriut të Kosovës

Gjatë vizitës në veri të vendit, u.d. ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Xhelal Sveçla, i shoqëruar nga kryetari i Komunës së Mitrovicës, z. Agim Bahtiri, kanë vizituar disa fshatra të Komunës së Zveçanit.

më shumë ...
05.04.2020
U.d ministri i MPBAP-së Xhelal Sveçla vizitoi komunën e Mitrovicës

U.d ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Xhelal Sveçla ka vizituar komunën e Mitrovicës, ku u prit nga Kryetari i komunës, z. Agim Bahtiri.

më shumë ...
 
31.03.2020
U.d ministri i MPBAP-së Xhelal Sveçla priti në takim shefin e OSBE-së Jan Braathu

U.d ministri i Ministrisë Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, njëherësh Koordinator i Grupit Ndër-institucional për Menaxhimin e Incidenteve, z. Xhelal Sveçla, ka pritur në takim shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, Ambasadorin Jan Braathu.

më shumë ...
30.03.2020
Dorëzohet kallëzimi penal kundër Presidentit Thaçi

Sot, më 30 mars 2020, U.D. i MPBAP-së, z. Xhelal Sveçla, dorëzoi pranë Prokurorisë Themelore të Prishtinës Kallëzimin Penal të bërë kundër Presidentit Hashim Thaçi, në lidhje me deklarimet e tij të datës 23 mars - për të mos respektuar Vendimet e marra nga Qeveria në raport me masat mbrojtëse kundër virusit COVID-19.

më shumë ...
30.03.2020
U.D i ministrit të MPBAP-së, z. Xhelal Sveçla priti në takim Kryeprokurorin e Shtetit, z. Aleksandër Lumezi

U.D i ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, njëherësh Koordinator  i Grupit Ndër-institucional për Menaxhimin e Incidenteve, z. Xhelal Sveçla, ka pritur në takim Kryeprokurorin e Shtetit, z. Aleksandër Lumezi si dhe Kryeprokurorin e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, z.Kujtim Munishi. 

më shumë ...
  
KËRKO

Xhelal Sveçla - U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike
Kalendari i takimeve
prill 2020
HMMEPShD
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën