BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
LAJME & NGJARJE
27.01.2020
Ministri Mustafa priti në takim njoftues ambasadorin italian

Ministri i Punëve të Brendshme, z. Ekrem Mustafa, ka pritur në takim njoftues ambasadorin e Italisë në Republikën e Kosovës, z. Nicola Orlando.

më shumë ...
23.01.2020
Sekretari Ejupi priti në takim Zëvendës-Ndihmës Sekretarin e Shtetit nga Byroja për Çështje Ndërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimit të ligjit, Jorgan Andrews

Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Punëve të Brendshme, z. Lulzim Ejupi ka pritur një delegacion të lartë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të kryesuar nga, Zëvendës- Ndihmës Sekretari i Shtetit nga Byroja për Çështje Ndërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimit të ligjit, Jorgan Andrews.

më shumë ...
23.01.2020
Në MPB u mbajt takimi i radhës i Këshillit Shtetëror për Siguri Kibernetike

Këshilli Shtetëror për Siguri Kibernetike i Republikës së Kosovës, ka mbajtur sot takimin e parë të rregullt për vitin 2020.

më shumë ...
13.12.2019
Ministri Mustafa po merr pjesë në Forumin e Qëndrueshmërisë së Ballkanit Perëndimor

Ministri Mustafa po merr pjesë në Forumin e Qëndrueshmërisë së Ballkanit Perëndimor. Ky Forum po mbahet në Sofje të Bullgarisë, nën organizimit e Institutit Ndërkombëtar Republika dhe i mbështetur nga Departamenti i Shtetit dhe Ministria e Punëve të Brendshme të Bullgarisë.

më shumë ...
 
23.12.2019
U mbajt takimi i radhës i grupit punues Kundër Krimit të Organizuar

Në Ministrinë e Punëve të Brendshme u mbajt takimi i radhës i grupit punues kundër Krimit të Organizuar. Takimin e hapi koordinatori nacional Kundër Krimit të organizuar, njëherit zëvendësministër i Punëve të Brendshme, z. Selami Shkodra.

më shumë ...
11.12.2019
U mbajt takimi i grupit punues për implementimin e Strategjisë kundër Terrorizmit

Në Ministrinë e Punëve të Brendshme, u mbajt takimi i grupit për implementimin e Strategjisë dhe Planit të Veprimit kundër Terrorizmit, ku është bërë raportimi i aktiviteteve të implementuara në kuadër të Strategjisë.

më shumë ...
04.12.2019
Ministri Mustafa mbajti takim me kryetarët e komunave

Ministri i Punëve të Brendshme, z. Ekrem Mustafa, ka mbajtur takim me kryetarët e Komunave të Republikës së Kosovës.  Me këtë rast, ministri Mustafa theksoi se ky takim është i një rëndësie të veçantë sepse krijon mundësi për dëgjimin e të arriturave dhe sfidave nëpër komunat e Republikës së Kosovës.

më shumë ...
  
KËRKO

Ekrem Mustafa - Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
janar 2020
HMMEPShD
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën