BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME DHE ADMINISTRATËS PUBLIKE
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
VENDIMET E GRUPIT NDËR-INSTITUCIONAL PËR MENAXHIMIN E INCIDENTËVE
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
25.03.2020
Zëvendësministri Gecaj priti në takim Ambasadorin Britanik Nicholas Abbott

Zëvendësministri Gecaj priti në takim Ambasadorin Britanik Nicholas Abbott

Prishtinë, 25 mars     

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Bajram Gecaj, priti në takim Ambasadorin Britanik në Kosovë, z. Nicholas Abbott.

Në këtë takim u diskutua gjerësisht për situatën e përgjithshme politike në Kosovë, me një theks të veçantë në gjendjen pas shpalljes së pandemisë me COVID-19, që ka përfshirë shumicën e vendeve të botës dhe vendin tonë.

Zëvendësministri Gecaj e njoftoi Ambasadorin Abbott për masat që ka ndërmarrë Qeveria e Kosovës për parandalimin e përhapjes së virusit  dhe për menaxhimin e përgjithshëm të situatës. Ai vlerësoi se të gjitha ekipet që po merren me këtë situatë janë duke bërë një punë të shkëlqyer, me guxim dhe profesionalizëm janë duke ju qasur kësaj pandemie.

Ndërsa Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, vlerësoi punën që janë duke bërë autoritetet e Kosovës në menaxhimin e kësaj situate dhe vlerësoi gatishmërinë e gjithë qytetarëve të Kosovës për kujdesin që kanë treguar, në ndjekjen e udhëzimeve të institucioneve të Kosovës.

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Xhelal Sveçla - U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike
Kalendari i takimeve
prill 2020
HMMEPShD
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën