BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME DHE ADMINISTRATËS PUBLIKE
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
14.02.2020
Ministri Veliu priti në takim përfaqësuesit e Fondacionit: "Konrad Adenauer Stiftung"

Prishtinë, 14 shkurt    

Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Agim Veliu, priti në takim lamtumirës Shefin e Zyrës së Fondacionit: "Konrad Adenauer Stiftung", z. Johannes D. Rey - për Maqedoni dhe Kosovë, i cili ishte i shoqëruar nga shefi i ri i këtij fondacioni, z. Norbert Beckmann- Dirkes.

Gjatë këtij takimi, ministri Veliu e falënderoi z. Johannes D. Rey për mbështetjen që e ka dhënë gjatë mandatit të tij dhe bashkëpunimin e mirë që e kanë pasur deri më tani.

Poashtu z. Veliu i njoftoi mysafirët për prioritetet që ka gjatë mandatit të tij në krye të Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike.

Në fund të takimit, të dyja palët u dakorduan që edhe në të ardhmen raportet në mes të MPBAP dhe Fondacionit "Konrad Adenauer Stiftung" të thellohen me qëllim realizimit të projekteve të përbashkëta.

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Agim Veliu - Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike
Kalendari i takimeve
shkurt 2020
HMMEPShD
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën