BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME DHE ADMINISTRATËS PUBLIKE
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
VENDIMET E GRUPIT NDËR-INSTITUCIONAL PËR MENAXHIMIN E INCIDENTËVE
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
11.02.2020
Ministri Veliu u takua me stafin drejtues të Administratës Publike

Prishtinë, 11 shkurt

Ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Agim Veliu i bëri një vizitë stafit të Administratë Publike, me ç’ rast u njoftua me punën angazhimin dhe sukseset e shënuara të Administratës Publike e cila me riorganizimin e ri i'u bashkua Ministrisë së Punëve të Brendshme.

Në takimin që pati me drejtorët dhe udhëheqësit e dikastereve të Administratës Publike, ministri Veliu shprehu optimizmin e tij për punë dhe angazhim në detyrën e re si ministër, duke u zotuar se do të jetë në dispozicion dhe përkrah secilin zyrtar dhe secilën politikë që do të realizohet në fushën e Administratës Publike.

Përkundër vështirësive që e presin Administratën Publike ministri Veliu u zotua se do të bëjë të pamundurën që punët të ecin  në drejtimin e dëshiruar dhe në pajtim me objektivat që do t’ia parashtrojë vetës Qeveria e Re.

Gjatë kësaj vizite ministrit ju prezantua raporti i punës njëvjeçarë i Administratës Publike  dhe sukseset e shënuara në fushat e inxhinierisë, teknologjisë informative, të reformës në administratën publike, të shërbimit civil, të komunikimit e të ngjashme.

Pas takimit ministri Veliu u bëri edhe një vizitë hapësirave ku punojnë nëpunësit civilë për t’u njoftuar me kushtet në të cilat ata veprojnë.

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Xhelal Sveçla - U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike
Kalendari i takimeve
prill 2020
HMMEPShD
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën