BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME DHE ADMINISTRATËS PUBLIKE
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
VENDIMET E GRUPIT NDËR-INSTITUCIONAL PËR MENAXHIMIN E INCIDENTËVE
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
11.02.2020
Ministri Veliu priti në takim ambasadorin e Sllovenisë në Kosovë Bertoncelj

Prishtinë, 11 shkurt     

Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Agim Veliu priti sot në takim njoftues ambasadorin e Sllovenisë në Kosovë, z. Bojan Bertoncelj.

Ambasadori z. Bertoncelj, në emër të Ministrit të Punëve të Brendshme të Sllovenisë, Boštjan Poklukar, ka shprehur urimet më të mira për homologun e tij Veliu, duke i uruar punë të mbarë dhe suksese në këtë dikaster.

Në këtë takim ministri Veliu e njoftoi ambasadorin slloven për gjendjen e përgjithshme të sigurisë në Republikën e Kosovës si dhe falënderoi shtetin Slloven për përkrahjen e vazhdueshme dhe bashkëpunimin në mes të dy vendeve.

Ndërsa ambasadori slloven, Bertoncelj tha se është i gatshëm që të përkrahë institucionet e Sigurisë në Kosovë dhe u shpreh i bindur se do të vazhdoj edhe më tej të thellohet bashkëpunimi në mes të dy shteteve.

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Xhelal Sveçla - U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike
Kalendari i takimeve
prill 2020
HMMEPShD
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën