BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
10.07.2019
Ministri Mustafa priti në takim kryetarin e Komitetit Olimpik të Kosovës

Ministri Mustafa priti në takim kryetarin e Komitetit Olimpik të Kosovës

Prishtinë, 10 korrik 2019

Ministri i Punëve të Brendshme z. Ekrem Mustafa priti në takim kryetarin e Komitetit Olimpik të Kosovës, z. Besim Hasani, të cilin e përgëzoi për punën e palodhshme në ndërkombëtarizmin sportit kosovar.

“Ministria e Punëve të Brendshme do të jetë e hapur dhe e gatshme të bashkëpunojë me Komitetin Olimpik të Kosovës për të punuar në drejtim të lidhjes së një Memorandum Bashkëpunimi, me qëllim që sportistët elitar të inkuadrohen në një kohë afatmesme në institucionet e sigurisë”, - tha Mustafa.

Nga ana tjetër kryetari i Komitetit Olimpik të Kosovës falënderoi ministrin Mustafa për gatishmërinë e tij që të thellohet bashkëpunimi mes dy institucioneve, duke vë theksin tek formimi i mundshëm i klubeve sportive dhe krijimin e Federatës Sportive të Policisë së Kosovës.

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Ekrem Mustafa - Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
korrik 2019
HMMEPShD
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën