BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
10.06.2019
Ministri Mustafa priti në takim lamtumirës përfaqësuesen e UNDP-së në Kosovë

Ministri Mustafa priti në takim lamtumirës përfaqësuesen e UNDP-së në Kosovë
Ministri i Punëve të Brendshme, z. Ekrem Mustafa ka pritur në takim lamtumirës ud- përfaqësuesen e Përhershme të UNDP-së në Kosovë, znj. Alessandra Roccasalvo. Në këtë takim u revokuan kujtime në kuadër të bashkëpunimit mes dy institucioneve.


Me këtë rast ministri Mustafa falënderoi përfaqësuesen e UNDP-së për bashkëpunimin në ngritjen e kapaciteteve për agjencitë e zbatimit të ligjit dhe në mbështetje të projekteve të përbashkëta.


Ministri Mustafa i uri gjithë të mirat në vazhdimin e karrierës së saj, si dhe shumë fat në jetën e saj, duke  vënë në pah traditën dhe zakonet shqiptare se për miqtë, dera do të jetë gjithnjë e hapur në Kosovë.


Ndërsa, znj. Alessandra Roccasalvo theksoi se ka qenë kënaqësi e madhe jeta dhe puna që ka bërë në Kosovë dhe kjo e ka motivuar edhe në punën e saj të përditshme.


Për shërbimin e saj në Kosovë ministri Mustafa i ndau  mirënjohje. 
 

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Ekrem Mustafa - Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
korrik 2019
HMMEPShD
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën