BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
27.12.2018
TELEGRAM NGUSHËLLIMI

Prishtinë, 27.12.2018

TELEGRAM NGUSHËLLIMI

E nderuar Familje Demaj,

Ministria e Punëve të Brendshme e Republikës së Kosovës, me pikëllim të thellë pranoi lajmin për humbjen e jetës së familjarit Tuaj, pjesëtarit të devotshëm të Policisë së Kosovës, z.Izet Demaj, i cili humbi jetën në kryerje të detyrës  dhe në mbrojtje të jetës së qytetarëve të Istogut e mbarë Kosovës. Sakrifica e tij na bën’ krenar dhe njëkohësisht na shtynë të luftojmë edhe më ashpër krimin dhe kriminelët.

Familjari Juaj shërbeu me dinjitet dhe krenari, duke dhënë kontribut të jashtëzakonshëm për Policinë e Kosovës, në mbrojte të qytetarëve dhe vendit, duke u sakrifikuar edhe me jetë.

Ministria e Punëve të Brendshme do ta përkujtojë çdo herë si një punonjës të dalluar dhe sakrifica e tij me një jetë të tërë kundër krimit në njërën anë dhe një ambienti më të sigurtë, në anën tjetër, do të jetë udhërrëfyes për të gjithë Ne dhe brezat që do të vijnë pas.

E nderuar famije Demaj,

Ministria e Punëve të Brendshme, ministri z.Ekrem Mustafa, ju shprehë ngushëllimet më të sinqerta.

I qoftë i lehtë dheu i Kosovës.

Me respekt,

Ekrem Mustafa, Ministër
Ministria e Punëve të Brendshme

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Ekrem Mustafa - Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
maj 2019
HMMEPShD
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën