BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
10.07.2018
Zëvendësministri Shkodra priti në takim Zëvendës Përfaqësuesen e Përhershme të UNDP-së në Kosovë

Prishtinë, 10 korrik   

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, z. Selami Shkodra, priti në takim Zëvendës Përfaqësuesen e Përhershme të UNDP-së në Kosovë, znj. Alessandra Roccasalvo.

Në këtë takim u bisedua lidhur me bashkëpunimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme me UNDP-në në Kosovë si dhe për projektet e përbashkëta lidhur me çështjen e sigurisë dhe programet e veçanta sa i përket luftimit të ekstremizmit të dhunshëm dhe terrorizmit.

Gjithashtu, në këtë takim u diskutua edhe për mundësitë e zvogëlimit të numrit të armëve të vogla dhe të lehta, i cili është një program që tash e disa vite implementohet nga UNDP në Kosovë.

Me këtë rast, zëvendësministri Shkodra u shpreh mirënjohës për mbështetjen e vazhdueshme që ka dhënë UNDP për MPB-në. Ai  kërkoi që kjo mbështetje të vazhdojë edhe në të ardhmen në projekte tjera të përbashkëta.

Në anën tjetër, znj. Alessandra Roccasalvo tha se  do të vazhdojnë të përkrahin MPB-në dhe strukturat e sigurisë në aspekte të ndryshme të cilat do të ndikojnë në ngritjen e rendit dhe sigurisë në vend.

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Ekrem Mustafa - Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
mars 2019
HMMEPShD
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën