BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
12.06.2018
Ministri Gashi mori pjesë në ceremoninë e shënimit të “Ditës së Paqes”

Prishtinë, 12 qershor  

Ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, z. Bejtush Gashi, mori pjesë në ceremoninë e shënimit të 12 qershorit, “Ditës së Paqes”, të mbajtur në Bulevardin “Nëna Terezë” në Prishtinë.

Gjatë kësaj ceremonie, të organizuar nga Ministria e Forcave të Sigurisë, nën emër të Kryeministrit të Republikës së Kosovës, z. Ramush Haradinaj, u zbulua Memoriali për ushtarët e KFOR-it të rënë në detyrë gjatë viteve në Kosovë.

Qëllimi i këtij Memoriali është që të shprehë falënderimin e popullit dhe Qeverisë së Kosovës për të gjithë ushtarët e KFOR-it të cilët humbën jetën derisa shërbenin në Kosovë që nga viti 1999.

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Ekrem Mustafa - Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
mars 2019
HMMEPShD
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën