BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
APLIKIMI PËR LEJE QENDRIM PËR TË HUAJT
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
Skip Navigation Links.
 

 

 

 

Ekrem Mustafa
Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme

 

 

 

 


 

Dr.Ekrem N.Mustafa ka mbaruar studimet në Fakultetin e Mjekësisë në Universitetin e Prishtinës më 1990 dhe ka marrë titullin Doktor i Mjekësisë. Në vitin 2001 ka magjistruar në Akademinë e Mjekësisë në Sofje, Bullgari.

Ka ndjekur shumë programe të përgatitjes së menaxhimit dhe menaxhimit operacional.

Specialist i Mjekësisë Familjare në Spitalin e Përgjithshëm Ferizaj me koncentrim në diagnostikimin e gjendjes së pacientit me anë të ekzaminimeve dhe testeve; përshkrimin e trajtimit dhe kurimit për shërimin e sëmundjeve dhe plagëve.

Me 1999 ka themeluar ndërmarrjen Private "KOMPAKT", Ferizaj.

Flet gjuhët serbe, kroate dhe bullgare.

Dr. Ekrem N.Mustafa ka lindur më 10 Nëntor 1962 në Prelez të Jerlive. Jeton me bashkëshorten dhe katër fëmijët.

 
 
  
KËRKO

Ekrem Mustafa - Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
dhjetor 2019
HMMEPShD
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
SHËRBIMET PRIVATE TË SIGURISË
PËR FLUTURIMIN E TË RIATDHESUARVE KONTAKTONI MPB-NË
SHIKO, RAPORTO, NDALO TRAFIKIMIN
MARRI  
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën