BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
10.10.2017
Ministri Sefaj vizitoi AME-në dhe IPK-në

Prishtinë, 10 tetor

Ministri Sefaj vizitoi AME-në dhe IPK-në

 

Ministri i Punëve të Brendshme z. Flamur Sefaj, ka vizituar Agjencinë e Menaxhimit të Emergjencave dhe Inspektoratin Policor të Kosovës.

Në të dy agjencitë, ministri Sefaj u njoftua për punët e përditshme që kryhen, projektet konkrete që kanë planifikuar për vitin e ardhshëm dhe për sfidat me të cilat ballafaqohen gjatë kryerjes së misionit të tyre.

Ministri Sefaj vuri në dukje se është përkushtim i tij, që të vizitoj secilën agjenci të Ministrisë së Punëve të Brendshme, me qëllim të dhënies së mbështetjes së tij.

Ai theksoi se do të angazhohet me qëllim që të gjithë së bashku të tejkalojmë sfidat me të cilat ballafaqohen këto institucione.

 

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Flamur Sefaj - Ministër i Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
2017-10
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën