BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
 
06.10.2017
Ministri Sefaj vizitoi Agjencinë për Regjistrim Civil

Ministri Sefaj vizitoi Agjencinë për Regjistrim Civil

Ministri i Punëve të Brendshme, z. Flamur Sefaj ka vizituar Agjencinë e Regjistrimit Civil, ku u prit nga drejtori i përgjithshëm, z. Bekim Hoxha. Në të takim ministri u njoftua për punën e përgjithshme që bënë kjo agjenci.

Në këtë vizitë u vlerësua lartë puna që është bërë dhe po bëhet çdo ditë në avancimin e shërbimit të gjendjes civile dhe për sfidat me të cilat ballafaqohet kjo agjenci. Po ashtu në këtë takim u theksuan edhe objektivat kryesorë  të ARC-së, me qëllim përmirësimin e shërbimeve për qytetarë.

Ministri Sefaj me këtë rast takoi edhe zyrtarë të disa departamenteve dhe qytetarë të cilët ishin duke kryer shërbimet e tyre.

Zyra për Komunikim e MPB-së
  
KËRKO

Flamur Sefaj - Ministër i Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
2017-10
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
PLATFORMA E KONSULTIMËVE PUBLIKE
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën