BALLINA KONTAKTET FACEBOOK WEBMAIL
   
SHQIP   SRPSKI   ENGLISH
  REPUBLIKA E KOSOVËS
MINISTRIA E PUNËVE TË BRENDSHME
MISIONI
KABINETI I MINISTRIT
ZYRA E SEKRETARIT
DEPARTAMENTET
ORGANOGRAMI
LEGJISLACIONI DHE MARRËVESHJET
VENDIMET E MINISTRIT
DOKUMENTET STRATEGJIKE
VENDE PUNE
SHPALLJE
GALERIA
eID
ePASS
LINQE
ARKIVI I LAJMEVE
FLUKSI NË PIKAT KUFITARE
POLICIA E KOSOVËS  >>
AKADEMIA E KOSOVËS PËR SIGURI PUBLIKE  >>
INSPEKTORATI POLICOR I KOSOVËS  >>
AGJENCIA PËR REGJISTRIM CIVIL  >>
AGJENCIA E MENAXHIMIT EMERGJENT  >>
AGJENCIA E KOSOVËS PËR FORENZIKË  >>
LAJME & NGJARJE
23.02.2017
Në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike u mbajt ligjeratë me temën "NATO dhe e ardhmja e sigurisë Euro-Atlantike"

Në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike, para studentëve të Fakultetit sot u mbajt ligjëratë për çështje të sigurisë  “NATO dhe e ardhmja e sigurisë Euro-Atlantike” nga profesor dhe ushtarak të Kolegjit të Mbrojtjes së NATO-s, në përbërje: Gjeneral Lejtnant Giorgio Battisti Komandanti i Komandës së Trajnimit dhe Doktrinës të Ushtrisë Italiane, Dr. Brooke A. Smith-Windsor zëvendës Udhëheqësi i Divizionit të Hulumtimit në Kolegjin e Mbrojtjes së NATO-s, Kolonel Giuseppe Morabito Ish-Drejtor i Fakultetit të Lindjes së Mesme të Kolegjit të Mbrojtjes së NATO-s dhe Dr. Arian Starova Presidenti i Këshillit Atlantik të Shqipërisë.

më shumë ...
21.02.2017
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Qeveria e Zvicrës nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi

Ministria e Punëve të Brendshme e Republikës së Kosovës dhe Departamentit Federal për Punë të Jashtme, i Qeverisë së Zvicrës, nënshkruan Marrëveshje bashkëpunimi për Projektin: "Fuqizimi i Autoriteteve për Menaxhim të Migrimit në Kosovë".

më shumë ...
18.02.2017
Zëvendësministri Mustafa po merr pjesë në mbledhjen e 69 të Akademisë Amerikane të Shkencave Forenzike

Zëvendësministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, z. Nehat Mustafa, i shoqëruar nga z. Blerim Olluri, Kryeshef i Agjencisë së Kosovës për Forenzikë, po qëndrojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po marrin pjesë në mbledhjen e 69 të Akademisë Amerikane të Shkencave Forenzike, e cila po mbahet në New Orleans.  

më shumë ...
14.02.2017
Zëvendësministri Valdet Hoxha vizitoi Pikën e Kalimit Kufitar në Vërmicë

Zëvendësministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, z. Valdet Hoxha, në cilësinë e Koordinatorit Nacional për Menaxhimin e Integruar të Kufirit (MIK), vizitoi Pikën e Kalimit Kufitar në Vërmicë/Morinë dhe u takua me udhëheqësit e Rajonit të Perëndimit nga Policia Kufitare, Doganave dhe Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinës. 

më shumë ...
 
08.02.2017
Zëvendësministri Valdet Hoxha priti në takim Komisionerin e Këshillit të Evropës për të Drejtat e Njeriut Nils Muižnieks

Zëvendësministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, z. Valdet Hoxha, priti në takim Komisionerin e Këshillit të Evropës për të Drejtat e Njeriut, z. Nils Muižnieks me të cilin diskutuan lidhur me respektimin e të drejtave të njeriut, progresin institucional në kontekst të hetimeve të krimeve të urrejtjes, hetimin e rasteve ku gazetarët mund të jenë të kanosur, funksionimin e mekanizmave brenda policisë në çështjen e dëshmitarëve dhe lirinë e mediave.

më shumë ...
06.02.2017
Ekipi për reagim ndaj emergjencave kompjuterike(MPB- CERT), listohet në Trusted Introducer

Ekipi i Ministrisë së Punëve të Brendshme, për reagim ndaj emergjencave kompjuterike(CERT), është listuar në komunitetin ndërkombëtar të ekipeve për parandalim të sulmeve kibernetike, Trusted Introducer.

më shumë ...
03.02.2017
Ministri Hyseni priti ambasadorin e Malit të Zi në Kosovë Ferhat Dinosha

Ministri i Punëve të Brendshme, z. Skender Hyseni, priti në takim ambasadorin e Republikës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, z. Ferhat Dinosha.

më shumë ...
  
KËRKO

Skender Hyseni - Ministër i Punëve të Brendshme
Kalendari i takimeve
2017-02
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112
Nuk ka aktivitete të regjistruara.
SHËRBIME PËR QYTETARË
SHËRBIME ON-LINE
QASJA NË DOKUMENTE ZYRTARE
PUBLIKIME TË REJA
RAPORTI I AUDITIMIT PËR VITIN 2015
 KUTIA ELEKTRONIKE E ANKESAVE>>
Ankesë ndaj
Kontakti juaj (e-maili)
Përshkruani ankesën